Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: About
nl: Over

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Manage display
nl: Weergave beheren

[ctx: decimal places]
en: Scale
nl: Schaal
