Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Decimal marker
oc: Separador de decimals

en: About
oc: A prepaus

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Comma
oc: Virgula

en: Uses
oc: Usatges

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge
