Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Decimal marker
ro: Separator zecimale

en: About
ro: Despre

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Comma
ro: virgulă

en: Uses
ro: Folosește

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

[ctx: decimal places]
en: Scale
ro: Scală
