Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: About
sl: O modulu

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja
