Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Decimal marker
sv: Decimaltecken

en: About
sv: Om

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: Uses
sv: Använder

en: Manage display
sv: Hantera visning

[ctx: decimal places]
en: Scale
sv: Skala
