Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Decimal marker
ta: புள்ளி குறிப்பான்

en: About
ta: பற்றி

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி

en: Comma
ta: கமா

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
