Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: About
te: గురించి

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Uses
te: వాడుకలు
