Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค

en: Uses
th: ใช้

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
