Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Fields
tr: Alanlar

en: Decimal marker
tr: Ondalık işareti

en: About
tr: Hakkında

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: Comma
tr: Virgül

en: Uses
tr: Kullanım

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

[ctx: decimal places]
en: Scale
tr: Ölçek
