Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Decimal marker
vi: Dấu ngăn cách hàng đơn vị

en: About
vi: Giới thiệu

en: Decimal point
vi: Dấu chấm thập phân

en: Comma
vi: Dấu phẩy

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị
