Shortcode (2.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Quote
pt: Cotação

en: Image
pt: Imagem

en: Block
pt: Bloco

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Button
pt: Botão

en: Random
pt: Aleatório

en: Clear
pt: Limpar
