Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Width
fi: Leveys

en: Color
fi: Väri

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Config
fi: Asetukset
