Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: List
lv: Saraksts

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Width
lv: Platums

en: Color
lv: Krāsa
