Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: Width
ne: चौडाई

en: Color
ne: रंग

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
