Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Color
vi: Màu sắc

en: Image title
vi: Tiêu đề ảnh
