Shortcuts View (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Apply
bg: Търси
