Shortcuts View (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Uses
hy: Օգտագործում
