Shortcuts View (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
