Shortcuts View (1.0.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Adding and removing shortcuts
ar: إضافة وحذف الاختصارات

en: Displaying shortcuts
ar: عرض الاختصارات

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
ar: يتيح للمستخدمين إدارة قوائم مطوّعة للروابط المقصرة.

en: Administering shortcuts
ar: إدارة الاختصارات

en: Choosing shortcut sets
ar: اختيار مجموعات الاختصارات

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
ar: يمكن للمستخدمين الذين لديهم صلاحية تغيير مجموعة الاختصارات اختيار مجموعة الاختصارات المراد استخدامها في تبويب الاختصارات على صفحتهم الشخصية.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
