Shortcuts View (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque
