Shortcuts View (1.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
