Shortcuts View (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
