Shortcuts View (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
