Shortcuts View (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Adding and removing shortcuts
el: Προσθήκη και αφαίρεση συντομεύσεων

en: Displaying shortcuts
el: Εμφάνιση συντομεύσεων

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
el: Επιτρέπει στους χρήστες να διαχειρίζονται προσαρμοζόμενες λίστες με συντομεύσεις συνδέσμων.

en: Administering shortcuts
el: Διαχείριση συντομεύσεων

en: Choosing shortcut sets
el: Επιλέγοντας σετ συντομεύσεων

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
el: Οι χρήστες με την άδεια να εναλλάσσουν σετ συντομεύσεων, μπορούν να επιλέξουν ένα σετ συντομεύσεων για χρήση από την καρτέλα Συντομεύσεις στη σελίδα του λογαριασμού τους.

en: Asc
el: Αύξ

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
el: Ορίστε ποιο σετ συντομεύσεων θα  χρησιμοποιείτε στη <a href=":shortcut-link">Καρτέλα συντομεύσεων</a> της σελίδας του λογαριασμού σας.
