Shortcuts View (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
