Shortcuts View (1.0.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Apply
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Adding and removing shortcuts
sk: Pridávanie a odstránenie skratiek

en: Displaying shortcuts
sk: Zobrazovanie skratiek

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
sk: Umožní používateľom spravovať vlastné zoznamy skratiek.

en: Administering shortcuts
sk: Spravovať skratky

en: Choosing shortcut sets
sk: Voľba sady skratiek

en: Asc
sk: Vzostupne
