Shortcuts View (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
