Shortcuts View (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
