Shortcuts View (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
