Shortcuts View (1.0.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Adding and removing shortcuts
sv: Lägga till och ta bort genvägar

en: Displaying shortcuts
sv: Visar genvägar

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
sv: Låter användare hantera anpassningsbara listor av länkar till genvägar.

en: Administering shortcuts
sv: Administrera genvägar

en: Choosing shortcut sets
sv: Välja genvägsuppsättning

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
sv: Användare med behörighet att ändra genvägsuppsättningar kan välja en genvägsuppsättning att använda i fliken Genvägar på deras användarsida.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Shortcut set
sv: Genväg inställd
