Shortcuts View (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Block
ta: கட்டம்
