Shorten URLs (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Maximum link text length
dz: འབྲེལ་བའི་ཚིགཡིག་གི་རིང་ཚད་མང་མཐའ་

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
dz: ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་ཨང་གྲངས་འདི་ལས་རིངམ་ཡདོ་མི་  ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི་འདི་  རྩ་སྒྲིག་མཚམས་འབད་མི་ཡིག་རྒྱུན་རིངམ་ཚུ་  སྔོན་བཀག་འབད་ནི་ལུ་གཏོགས་གཏངམ་ཨིན།  དེ་ཉིད་ལུ་འབྲེལ་མཐུད་འབད་ནི་འདི་  བདག་བཟུང་འབད་ནི་ཨིན་; འབྲེལ་ལམ་གྱི་ཚིག་ཡིག་ཅ་ཕྲན་འདི་གཏོགས་གཏང་ནི་ཨིན།
