Shorten URLs (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Short
km: ខ្លី

en: Maximum link text length
km: ប្រវែង​អត្ថបទ​តំណ​អតិបរមា

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
km: URL ដែល​វែង​ជាង​ចំនួន​តួអក្សរ​នេះ នឹង​ត្រូវ​បាន​កាត់​ឲ្យ​ខ្លី​ដើម្បី​ការពារ​ខ្សែ​អក្សរ​វែង ដែល​បញ្ឈប់​ការ​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ ។ តំណ​ខ្លួន​វា​ផ្ទាល់ នឹង​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ គ្រាន់​តែ​ចំណែក​អត្ថបទ​របស់​តំណ​នឹង​ត្រូវ​កាត់​​ឲ្យ​ខ្លី ។
