Shorten URLs (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Text
mn: Текст

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Short
mn: Богино

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
mn: Хэлбэржилтэнд саад болох урт тэмдэгтийн цуваанаас зайлсхийхийн тулд энэ тооноос урт тэмдэгттэй хаягууд нь богиносно. Холбоос нь өөрөө санагдах болно; зөвхөн холбоосны бичвэрийн хэсгийг товчилно.
