Shorten URLs (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Text
sl: Besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Maximum link text length
sl: Maksimalna dolžina povezav

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
sl: URL-ji daljši ki vsebujejo več znakov bodo skrajšani, da predolgi nizi ne nebi pokvarili oblikovanja. Povezava bo delovala, skrajšan bo samo besedilni del povezave.
