Shorten URLs (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst
