Shorten URLs (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Original URL
hu: Eredeti URL

en: Text
hu: Szöveg

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: General
hu: Általános

en: Method
hu: Mód

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Original
hu: Eredeti

en: seconds
hu: másodperc

en: Short
hu: Rövid

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Maximum link text length
hu: A hivatkozások szövegének legnagyobb hossza

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
hu: A hosszú szövegű hivatkozások gondot okozhatnak a weboldalak megjelenítésekor, ezért az itt megadottnál hosszabb karakterláncokat a rendszer lerövidíti. Ettől még továbbra is a megfelelő webcímre fognak mutatni, csak a szövegük lesz rövidebb.

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Short URL
hu: Rövid webcím

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Disallowed services
hu: Tiltott szolgáltatások

en: Bit.ly and j.mp
hu: Bit.ly és j.mp

en: Redir.ec API Key
hu: Redir.ec API kulcs

en: A custom method: @method()
hu: Egyedi módszerhez: @method()

en: expand
hu: kiterjeszt
