Shorten URLs (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Text
hy: Տեքստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: General
hy: Ընդհանուր

en: IP Address
hy: IP հասցե
