Shorten URLs (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Short
ka: მოკლე
