Shorten URLs (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Original
lv: Oriģināls

en: Short
lv: Īss

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Maximum link text length
lv: Maksimālais saites teksta garums

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lv: URL adreses, kas būs garākas par šo simbolu skaitu, tiks saīsinātas, lai izvairītos no garām rindām, kas traucē noformējumam. Pati saite tiks saglabāta; saīsināts tiks tikai saites teksts.
