Shorten URLs (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
