Shorten URLs (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Short
ug: قىسقا
