Shorten URLs (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Original
ne: असली

en: Short
ne: छोटो
