Shorten URLs (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Actions
nn: Handlingar

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: seconds
nn: sekundar

en: Short
nn: Kort

en: Maximum link text length
nn: Maksimal lengde på tekst i lenka
