Shorthand (4.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Other
bg: Други

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Story
bg: Статия
