Shorthand (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах
