Shorthand (4.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Other
az: Digər

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Revert
az: Qaytarma

en: Reference
az: Istinad

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: About
az: Haqqında

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Current revision
az: Cari təftiş
