Shorthand (4.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
