Shorthand (4.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Created
sk: Vytvorené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Other
sk: Ostatné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Reference
sk: Referencia

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Story
sk: Článok

en: Head
sk: Hlavička

en: Authors
sk: Autori

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
