Shorthand (4.0.10) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Story
cs: Článek

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Text format
cs: Formát textu

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
